KONTAKTA OSS

Förenings- och kontaktuppgifter


E-post
info@ostersif.se
Telefonväxel
0470-73 12 00
Telefax
0470-73 12 10
Adress
Bollgatan 9, 35246 Växjö
 

Orgnr
829500-5386

Bankgiro
5472-4117

Plusgiro
474985-9 

Bg Ungdom
210-7894

Pg Ungdom
67 87 67-5

Swish
1230 84 58 91

 

Märk alla betalningar med namn och vad det gäller: tex "Stig Svensson, medlemskap".

 

Kontakta oss gärna! 

– Via mail eller genom att fylla i formulär nedan.

 

Förnamn*:

Efternamn*:

Hemtelefon:

Mobiltelefon:

E-post*:

Meddelande*:

KONTAKTA OSS

 

Klubbdirektör Östers IF,
VD Öster Arena AB, Fotbollsfastigheter i Växjö AB och Öster Event & Restaurang AB

Jens Magnusson
0470-73 12 26
jens.magnusson@ostersif.se
 

Sportchef

Vito Stavljanin

070-143 17 43

vito.stavljanin@ostersif.se

 

Akademichef
Peter Wibrån
0470-73 12 13
peter.wibran@ostersif.se

 

Evenemang- och Privatmarknadsansvarig, Kommunikation 
Gustav Thiel
070 - 664 18 91
gustav.thiel@ostersif.se

 
 

CSR-Ansvarig / Öster i Samhället

Sara Lennqvist

076-169 24 76

sara.lennqvist@ostersif.se

 

Säkerhetsansvarig

Ron Wähämäki
070-552 92 95
ron.wahamaki@ostersif.se

 

Utvecklingschef

Hans Nygren-Bonnier

070-526 18 42
hans.nygren-bonnier@ostersif.se

 

Ackreditering/Klubbmästare

Martin Jonasson

martin.jonasson@ostersif.se

 

Huvudtränare A-lag

Denis Velic
0470-73 12 52
denis.velic@ostersif.se

 

Huvudtränare P19

Victor Salwén
0470-73 12 28
victor.salwen@ostersif.se

 

Huvudtränare P17

Richard Pentéus
0470-73 12 27
richard.penteus@ostersif.se